Vilniaus „Šviesa” be didesnių iššūkių įveikė „Uteną”

Antradienio vakarą vyko pirmosios Lietuvos rankinio lygos antrojo turo rungtynės. Vilniaus VHC „Šviesa“ nesunkiai dviženkliu skirtumu nugalėjo Utenos HC „Utena“ rankininkus.42586725_1874419792613283_4572636072692940800_n

Uteniškiams priešintis „Šviesai” sekėsi sunkiai ir jau nuo pat rungtynių pradžios vilniečiai diktavo savo žaidimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 40:20 (22:9).

Nuo trečiosios minutės vilniečiai didino savo tempą, atsakydama į kiekvieną uteniškių įvartį „Šviesa” įmesdavo du. Taip jau po pirmojo kėlinio „Šviesa” nepaliko didesnių lūkesčių svečių ekipai.

„Šviesos” gretose pasižymėjo Karolis Antanavičius, įmetęs net 10 įvarčių, Valdas Drabavičius pridėjo 8, Airijus Čypas – 5, Artūras Švilpa – 4, Marius Bulkevičius ir Karolis Antanavičius – po 3, Rosvaldas Ramunis, Žygimantas Sinkevičius ir Šarūnas Ugianskis – po 2 įvarčius, 1 įvartį pridėjo ir Rolandas Bliznevič.

„Utenos” komandoje Rokas Palskys sėkmingai atakavo vilniečių vartus 8 kartus, Eimantas Sinkevičius ir Giedrius Kvyklys pridėjo po 3 įvarčius, Martynas Paukštė ir Edvinas Tumalavičius – po 2, po 1 įvartį įmetė Ernestas Nikitinas ir Justas Daujotis.

“Uždaviniai buvo puolimas, kontaktinis žaidimas,  aktyvi gynyba. Tai tarsi pasiruošimas prieš rungtynes su „Granitu“. Pliusai buvo, žinoma, 40 įvarčių, tačiau varžovas buvo nepasikaustęs. Trūkumai buvo gynyboje – praleidome lengvus įvarčius iš kraštų ir centro. Tačiau rungtynių tikėjomės tokių”, – teigė „Šviesos“ žaidėjas Karolis Antonovičius.

„Utenos“ žaidėjas Martynas Paukštė pabrėžė, kad komanda atlaikė iki galo.

„Per daug nevaikščiojome ir, nors rezultatas nekoks, tačiau mes kovojome. Didžiausias minusas buvo tas, kad žaidėme be trijų labai svarbių žaidėjų, tačiau savo komanda didžiuojuosi. Rungtynių uždaviniai buvo stabdyti krašto žaidėjus ir realizuoti savo metimus. Nors skirtumas yra 20 įvarčių, tačiau tai neturėtų skambėti neigiamai. Vertinkime tai kaip patirtį“, – sakė M. Paukštė.

Kitos rankinio lygos rungtynės jau rytoj, trečiadienį. Jose namų aikštėje Klaipėdos „Dragūnas” priims Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifą“, o Kauno sporto halėje susitiks Kauno „Granitas-Karys“ ir Šiaulių „SM Dubysa“. Abiejų rugtynių pradžia – 19 val.