„Vivus.lt rankinio lyga“: uteniškiai apmaudžiai išbarstė pranašumą

Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygos“ pirmenybėse šeštadienį sužaistos ir vienerios atkeltos vienuoliktojo turo rungtynės: HC „Utena“ namuose po įtemptos ir daug emocijų kėlusios kovos vos vieno įvarčio skirtumu – 30:31 (18:16) nusileido  Pasvalio „Rankininkas/SM“

Uteniškiai dvikovą pradėjo galingai – pirmavo 16:11, o pirmąjį kėlinį baigė 23 įvarčių persvara – 18:16.

50 dvikovos minutę HC „Utena“ dar buvo priekyje – 28:25, tačiau netrukus pasvaliečiai kilo į lemiamą šturmą, sužaidė atkarpą 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 30:28. Po šio šalto dušo uteniškiai nebesugebėjo atsitiesti.

Pasvalio ekipą į pergalę vedė Petras Očikas, įmetęs 6 įvarčius (4 iš 7 m), po 5 pridėjo Eligijus Pavilionis ir Arnas Tekutis.

Iš uteniškių išsiskyrė 13 įvarčių įmetęs (8 iš 7 m) Arūnas Urbonas, 8 pridėjo Tomas Čiužas, 6 – Karolis Vilutis.

Karolis Gražinis (Pasvalio „Rankininkas/SM“ žaidėjas): „Rungtynės buvo sunkios. Komandos buvo vertos viena kitos. Visas rungtynes atsilikinėjome, tačiau pabaigoje susikaupėme ir išplėšėme pergalę. Džiugu, kad pavyko.“

Andrius Katinas (HC „Utena“ žaidėjas): „Šiandienos rungtynės su Pasvaliu buvo labai svarbios. Dvikovą susikaupę, akcentavome gynybą, vykdėme savo planus ir beveik visas rungtynes išlaikėme persvarą, tačiau rungtynių pabaigoje praradome savo koncentraciją, pasipylė klaidos gynyboje ir išbarstėme savo pranašumą.“

Priminsime, kad šį šeštadienį vyko reto grožio Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygos“ rungtynės, kurias po dramatiškos kovos 1 įvarčio skirtumu – rezultatu 27:26 (12:13) prieš Varėnos „Ūlą“ laimėjo HC „Vilnius“ rankininkai.

Kitose rungtynėse Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai namuose be didesnės įtampos rezultatu 32:21 (15:13) nugalėjo Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ atstovus.